Warsztaty tańca Afro z Magdą Pełech – Wrocław

afryka.org Bez kategorii Warsztaty tańca Afro z Magdą Pełech – Wrocław

Przenieś się na chwilę na nieokiełznany i dziki Czarny Ląd…

Taniec Afro to swoboda ciała i naturalne ruchy, często podszyte pierwotnym erotyzmem. Ruchy taneczne są pełne improwizacji, czasem powściągliwe, czasem obszerne i dynamiczne, np. luźne i szybkie wymachy rękami i nogami, szybkie wirowania, wysokie podskoki. To taniec, który doskonale odstresowuje i energetyzuje. Pozwala wyrazić siebie i odnaleźć w sobie naturalność.

Magdalena Pełech o tańcu Afro:
“Taniec AFRO jest energiczny, żywiołowy i pozwala wyrzucić z siebie negatywne emocje co powoduje poprawienie ogólnego samopoczucia. Jest to doskonały relaks, ale również bardzo dobre ćwiczenie dla ciała. Taniec afrykański uchodzący za taniec radości i mocy budzi w każdym, kto odważy się  go tańczyć wewnętrzny, osobisty ogień… A późniejsze zmęczenie ciała daje spokój umysłu. Gorąco polecam!”

Kilka słów o prowadzącej:
Od roku 2006 zajmuje się tańcem afrykańskim. Swój debiut miała z zespołem “Papadram”. Od czerwca 2007r. tworzy zespół “Yankadi”. Warsztaty prowadzi zawsze do muzyki na żywo, “ponieważ bębny dają niesamowitą energię do tańca”. Podczas warsztatów uczestnicy używają grzechotek tj. shakere, marakasy, co potęguje dobrą zabawę. Warsztaty z muzyką na żywo: Djembe – Wojtek Krasuski, Dun duny- Tomek Murawski.

Terminy do wyboru:
1) 27.wrzesień – 01.październik (poniedziałek-piątek) godz.20.30-21.30
2) 02-03.październik (sobota-niedziela) godz.19.00-20.30

Koszty:
1) 120 zł
2) 80 zł

Zapisy i rezerwacja miejsc pod numerami:
0693 693 396, 0609 21 58 96
lub mejlowo: sekretariat@webpark.pl

Akademia Dom Tańca Pałacyk
ul. Kościuszki 34 Wrocław
http://flamencoarte.com/latoztancem.htm
http://flamencoarte.com/afrykan4.htm

 

 Dokument bez tytułu