Chcę pomóc Afryce Inaczej

afryka.org Chcę pomóc Afryce Inaczej

Pomóż Afryce inaczej 💚💛❤ Zachęcamy do wsparcia naszych działań. Dzięki Twojemu wsparciu możemy prowadzić i rozwijać serwis afryka.org, który był i jest stroną z wolnym dostępem do artykułów bez reklam. Dzięki Tobie zorganizujemy kolejne ciekawe wydarzenia kulturalne, debaty i spotkanie, będziemy promować Afrykę inną niż przedstawiają nam media. Możesz też przekazać nam 1% – nasz KRS 0000 313 745. Afrykańsko dziękujemy 💚💛❤

Darowizny możesz przekazywać bezpośrednio na nasze konto – nr rachunku: Volkswagen Bank Polska S.A., 45 2130 0004 2001 0463 6809 0001 lub za pośrednictwem serwisu tpay.com 👇

Przekaż darowiznę

Płatności realizowane poprzez tPay

 zł

Pomoc jednorazowa

Po kliknięciu przycisku „Pomagam” zostaniesz przekierowany na stronę PayPal, gdzie z łatwością wpłacisz darowiznę dla naszej Fundacji.

Płatności realizowane są tylko za pomocą wybranych kart VISA, MASTERCARD lub konta PayPal.

Wpłata jednorazowa wybranej kwoty

Wybierz jedną z dostępnych kwot, jaką chcesz wesprzeć naszą fundację.

Pomoc regularna dla naszej Fundacji

Stałe wsparcie naszej Fundacji na kwotę 10 zł/mc przez okres 12 miesięcy. Możesz w każdej chwili zrezygnować ze wsparcia.

Stałe wsparcie naszej Fundacji na kwotę 25 zł/mc przez okres 12 miesięcy. Możesz w każdej chwili zrezygnować ze wsparcia.

Stałe wsparcie naszej Fundacji na kwotę 100 zł/mc przez okres 12 miesięcy. Możesz w każdej chwili zrezygnować ze wsparcia.

 Dokument bez tytułu