Chcę pomóc Afryce Inaczej

afryka.org Chcę pomóc Afryce Inaczej

Pomóż Afryce inaczej. Zachęcamy do wsparcia naszych działań. Dzięki Twojemu wsparciu możemy prowadzić i rozwijać serwis afryka.org, który był i jest stroną z wolnym dostępem do artykułów. Będziemy mogli zorganizować kolejne ciekawe wydarzenia kulturalne, promować Afrykę inną niż przedstawiają nam media.

Darowizny możesz przekazywać bezpośrednio na nasze konto – nr rachunku: Volkswagen Bank Polska S.A., 45 2130 0004 2001 0463 6809 0001 lub za pośrednictwem serwisu PayPal. Wkrótce postaramy się uruchomić jeszcze jedną formę płatności.

Dziękujemy.

Przekaż darowiznę

Płatności realizowane poprzez tPay

 zł

Pomoc jednorazowa

Po kliknięciu przycisku „Pomagam” zostaniesz przekierowany na stronę PayPal, gdzie z łatwością wpłacisz darowiznę dla naszej Fundacji.

Płatności realizowane są tylko za pomocą wybranych kart VISA, MASTERCARD lub konta PayPal.

Wpłata jednorazowa wybranej kwoty

Wybierz jedną z dostępnych kwot, jaką chcesz wesprzeć naszą fundację.

Pomoc regularna dla naszej Fundacji

Stałe wsparcie naszej Fundacji na kwotę 10 zł/mc przez okres 12 miesięcy. Możesz w każdej chwili zrezygnować ze wsparcia.

Stałe wsparcie naszej Fundacji na kwotę 25 zł/mc przez okres 12 miesięcy. Możesz w każdej chwili zrezygnować ze wsparcia.

Stałe wsparcie naszej Fundacji na kwotę 100 zł/mc przez okres 12 miesięcy. Możesz w każdej chwili zrezygnować ze wsparcia.

 Dokument bez tytułu