Impreza Azjatycka w CDQ (7 czerwca) z domieszką muzyki północnoafrykańskiej

afryka.org Bez kategorii Impreza Azjatycka w CDQ (7 czerwca) z domieszką muzyki północnoafrykańskiej

2 Azjatycka Noc w Warszawie, która odbędzie się 7 czerwca w Centralnym Domu Qultury w Warszawie o godzinie 20.00 organizowana przez ‘Sounds of Asia’ będzie swoistą fuzją kultury, muzyki, kuchni i sztuki orientalnej regionu Azji Południowej, Bliskiego Wschodu oraz Północnej Afryki. ‘Sounds of Asia’ stanowi połączenie muzyki Nepalu, Bangladeszu, Indii, Pakistanu oraz krajów północnej Afryki. Na imprezie wystąpią Dj Himalaya prosto z Nepalu, Dj Aniss z Libii oraz Dj Bengal Tiger z Bangladeszu. Jest to druga edycja imprezy, na poprzedniej imprezie z tej serii w kwietniu bawiło się ponad 500 osób.

Mimo, ze impreza zwiazna jest przede wszystkim z Azja, dzieki DJ-owi Anissowi z Libii, będziemy mogli posłuchać muzyki z krajów północnej Afryki takich jak Libia, Tunezja, Egipt oraz Algieria.

Dla czytelników portalu afryka.org mamy 5 darmowych podwójnych wejściówek dla pierwszych 5 osób które prześlą na adres email: soundsofasia@wp.pl odpowiedź na pytanie: wymień najmniejszy (pod względem powierzchni) kraj Azji oraz Afryki?

Serdecznie zapraszamy wszystkich Afroentuzjastów! 

 

Miejsce: Centralny Dom Qultury ul. Burakowska 12 (obok Centrum Handlowego ARKADIA)

Cena biletu: 15 PLN Bilety do nabycia w godzinach imprezy w klubie CDQ

Organizator: Sounds of Asia

Partner imprezy: Wyższa Szkoła Handlu i Finansów Międzynarodowych w Warszawie Radhashop – Bollywood i Indie (www.radhashop.pl)

Start imprezy: godzina 20:00

Muzyka: DJ Bengal Tiger (Bangladesz) DJ Himalaya (Nepal) DJ Aniss (Libia)

Atrakcje: sheesha (fajka wodna) bazar orientalny pokaz tańców Hollywood malowanie dłoni henną konkurs z niespodzianką

 Dokument bez tytułu