Andy w Warszawie i w Krakowie

afryka.org Polecamy Andy w Warszawie i w Krakowie

Horace Andy odwiedzi Warszawę: 21.10 – klub Proxima, oraz Kraków: 22.10 – klub Studio. Artysta przyjedzie do Polski w ramach trasy promującej najnowszy koncertowy album “On Tour” wydany w kwietniu 2008 roku przez wytwórnię Trojan.

Horace Andy pojawi się w naszym kraju w towarzystwie zespołu DUB ASANTE BAND. Dub Asante Band to formacja złożona z jednych z najlepszych na świecie sidemanów, grających roots reggae. Muzycy pochodzą z Jamajki i mają doświadczenie nabyte przy współpracy z największymi legendami reggae/dancehall. Skład Dub Asante Band przedstawia się następująco: Derek Johnson (gitara), Henry Tenyue, Don Chandler (bas), Anthony Ward (perkusja) oraz Adrian MCKenzie (klawisze).

Zespół RAGANA poprzedzi koncerty HORACE’a ANDY’ego w Warszawie i Krakowie. Bardzo dobrze został przyjęty debiutancki albumu zespołu Ragana, który ukazał się niedawno nakładem wytwórni Karrot Kommando. Na podstawie samych fragmentów płyty dostępnych od dłuższego czasu w sieci, niemiecki największy portal o muzyce dub dubflash.com ogłasza ją już wydarzeniem roku 2008, a brytyjska wytwórnia Universal Egg od ręki podpisuje z grupą kontrakt na wydanie światowe krążka “So Many Reverbs To Cross”. Potwierdza to fakt, że mamy do czynienia z jednym z najciekawszych debiutów polskiego reggae, na przestrzeni ostatnich kilku lat.

Piotr Walczuk

HORACE ANDY & DUB ASANTE BAND
support: RAGANA

21.10 20:00
Warszawa / klub Proxima
bilety: 59/69 pln
sprzedaż: Ticketpro, Ticketonline, Eventim, Shortcut

22.10 20:00
Kraków / klub Studio
bilety: 59/69 pln
sprzedaż: Ticketpro, Ticketonline, Eventim, Shortcut, klub Studio

 Dokument bez tytułu