Viviane Ndour rozstaje się z Boubą

afryka.org Wiadomości Viviane Ndour rozstaje się z Boubą

Diva senegalskiej muzyki, Viviane Ndour rozwodzi się ze swoim mężem Boubą Ndourem, młodszym bratem Youssou Ndoura i menadżerem zespołu Viviane. Piosenkarka poinformowała o tym fakcie, kiedy media zdążyły już donieść o ich rozstaniu. Jednak Viviane nie chce, aby dziennikarze interesowali się je życiem prywatnym i domaga się zaprzestania dyskusji na temat jej związku z Boubą.

To właśnie Bouba jako pierwszy potwierdził rozpad ich związku, zaskakując tą informacją tysiące fanów Viviane. Nie chciał jednak podawać jego przyczyn. W przeciwieństwie do Bouby, Viviane w ogóle nie chce rozmawiać na ten temat. "To wyłącznie nasza sprawa, Bouby i moja" – mówi piosenkarka. Nie rozumie też tego nagłego zainteresowania jej życiem prywatnym.

Oboje deklarują dobre relacje między sobą i zamierzają utrzymać je również po rozwodzie, ale Viviane już zmieniła swojego menadżera. Został nim G Jack.

Viviane jest znana w całym Senegalu. Łączy muzykę mbalax i R&B, a tym samym tradycję i współczesne brzmienie. W swoich piosenkach śpiewa o tematach z życia codziennego, jak chociażby w „Cucc", gdzie opowiada historię mężczyny, który umawiał się z kilkoma kobietami w tym samym czasie i nie był w stanie zdecydować się na żadną z nich przez co pozostał samotny.

(lumi)

Więcej informacji na vivindour.com

 Dokument bez tytułu