#miesiącafryki | Koncert z okazji Dnia Afryki

afryka.org Czytelnia Afryka Inaczej #miesiącafryki | Koncert z okazji Dnia Afryki

Jak co roku Fundacja „Afryka Inaczej” zaprasza na koncert z okazji Dnia Afryki. Tym razem jego termin został przesunięty z racji pandemii z maja na wrzesień. To w maju cały świat obchodzi Dzień Jedności Afrykańskiej. To co się nie zmieni, to świetna atmosfera, która zawsze towarzyszy temu wydarzeniu. Jak co roku wystąpią polscy i afrykańscy artyści.

Koncerty z okazji Dnia Afryki nawiązują do idei dialogu międzykulturowego. W tym roku na scenie pojawią Mamadou Diouf, Pako Sarr i Grzegorz Rytka oraz gość specjalny Karolina Cicha, znana polska piosenkarka, aktorka, kompozytorka i multinstrumentalistka. Zagrają i zaśpiewają razem, łącząc afrykańskie i polskie tradycje muzyczne.

Koncert odbędzie się w Domu Spotkań z Historią, 25 września, o g. 18. W związku z obostrzeniami sanitarnymi, liczba miejsc ograniczona – 25 osób – niezbędne wcześniejsze zgłoszenie drogą email na adres recepcja@dsh.waw.pl. Z myślą o tych osobach, które nie będą mogły wziąć udziału w koncercie przygotujemy pełną relację z tego wydarzenia, która zostanie opublikowana w poniedziałek 28 września o godzinie 18 na https://www.facebook.com/afrykainaczej

Zgłoszenia prosimy przesyłać najpóźniej do dnia poprzedzającego wydarzenie na adres: recepcja@dsh.waw.pl lub telefonicznie: 22 255 05 00 w godzinach otwarcia DSH (godziny otwarcia DSH: poniedziałek: nieczynne, wt–pt: 15:00 – 19:00, sob, niedz: 12:00 – 19:00).
Udział w spotkaniu jest jednoznaczny z akceptacją warunków REGULAMINU ZWIEDZANIA (https://bit.ly/DSH_regulamin_zwiedzania) oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Każdy z uczestników jest zobowiązany wypełnić FORMULARZ (https://bit.ly/DSH_wydarzenia_formularz) dostępny na naszej stronie lub w recepcji DSH.

Wydarzenie współfinansowane przez m. st. Warszawa.

 Dokument bez tytułu