Ghana 2008: Wielki finał w Warszawie!

afryka.org Wiadomości Sport Ghana 2008: Wielki finał w Warszawie!

Chcesz poczuć atmosferę, która panuje na stadionach Ghany? Wziąć udział w finałowym meczu Pucharu Narodów Afryki? Nic prostszego. 10 lutego przyjdź na wspólne oglądanie meczu finałowego Pucharu w warszawskiej Harendzie. Na wieczór i imprezę z okazji zakończenia pucharowych rozgrywek zaprasza portal Afryka.org.

10 lutego poznamy zdobywcę Pucharu Narodów Afryki. O najważniejsze trofeum piłkarskie kontynentu afrykańskiego będą walczyć Egipt i Kamerun. Egipt ma szansę po raz szósty sięgnąć po Puchar. Kamerun będzie starał się pokonać egipskich Faraonów.

Już od 20 stycznia towarzyszyliśmy afrykańskim reprezentacjom w ich zmaganiach na boiskach Ghany. Z meczu na mecz emocje rosły, a forma afrykańskich gigantów futbolu poprawiała się bądź pogarszała. Każde spotkanie na boisku było nie tylko sportową rywalizacją. Piłkarzom towarzyszyli afrykańscy kibice. Tak będzie i tym razem w… Warszawie.

Portal Afryka.org zaprasza na finałowy mecz Pucharu Narodów Afryki, który będzie można obejrzeć na dużym ekranie w Harendzie. W przerwie i po meczu zagrają DJ Sam i Mamadou. Tym razem nikt nie będzie musiał jechać do Ghany. Wielkie emocje i niesamowita atmosfera – gwarantowane!

Afryka.org

Gdzie?
Warszawa, klub Harenda, Krakowskie Przedmieście 4/6, sala na dole.

Kiedy?
Niedziela, 10 lutego, g. 18:00.

Wstęp wolny

 Dokument bez tytułu