Ghana 2008: Typowanie! Wyłoń zwycięzcę!

afryka.org Wiadomości Sport Ghana 2008: Typowanie! Wyłoń zwycięzcę!

Ilu ekspertów, tylu murowanych faworytów. Ilu piłkarzy, tyle deklaracji zdobycia złota. Ilu kibiców, tyle opinii. Niebawem boisko zweryfikuje wszelkie spekulacje. Pierwszy mecz Pucharu Narodów Afryki już 20 stycznia. Tymczasem zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie typowania wyników starć afrykańskich gigantów.

Zasady konkursu:

Swoje typy czytelnicy portalu Afryka.org będą mogli oddawać na wszystkie mecze Pucharu Narodów Afryki. Oddawanie typów jest możliwe do momentu rozpoczęcia danego spotkania.
Typować można zarówno przed każdym meczem, jak i „hurtowo” np. wszystkie mecze fazy grupowej naraz. Przewidywany wynik/wyniki należy przesłać na adres: sport@afryka.org.

Trzech graczy z najwyższą ilością punktów na koniec Pucharu wygra koszulki finalistów mistrzostw Afryki. Dla najlepszego typującego, oprócz koszulki, przewidziana jest również mała niespodzianka…

Za jeden mecz można otrzymać do 3 punktów. Punktacja przebiega następująco:

1 punkt za prawidłową tendencję meczu (zwycięstwo, remis, porażka)
2 punkty za prawidłową tendencję i różnicę bramek
3 punkty za prawidłowy wynik.

Już teraz zapraszamy do typowania inauguracyjnego meczu Pucharu Narodów Afryki! 20 stycznia, na stadionie w Akrze staną naprzeciwko siebie: gospodarz turnieju – Ghana i Gwinea. Jeśli wydaje się Ci, że jesteś w stanie przewidzieć rezultat tego spotkania, wyślij maila ze swoim typem i włącz się do gry!

Łukasz i Piotrek

 Dokument bez tytułu