Złodziej penisów z Abudży

afryka.org Wiadomości Plotki Złodziej penisów z Abudży

Kierowcy moto-taksówek w Gwagwaladzie, w rejonie Abudży, centrum Nigerii, zjednoczyli swoje siły przeciwko jednemu z klientów, który, jak twierdzą, używa gołębia do kradzieży… penisów!

Według nigeryjskiej agencji prasowej (NAN), ostatnią ofiarą podejrzanego czarownika jest 35-letni kierowca moto-taxi, Moussa Abubakar. Opowiedział on swoją pechową przygodę po tym, jak siłą zaprowadził pasażera „złodzieja penisów” na komisariat.

Abubakar potwierdził bardzo poważnie na policji, że jego pasażer, Mohammed Ma'aji, ukradł mu jego dobro przy pomocy białego gołębia którego miał w torbie i który to miał zawiązany czarny krawat wokół szyi.

“Odwoziłem tego typa w trzy różne miejsca. Na trasie powrotnej, niedaleko miejsca z którego go wziąłem, zacisnął swoje nogi wokół mnie i nagle poczułem się słabo i źle.” Opowiedział Moussa policji, według NAN.

“Tak więc zatrzymałem się natychmiast. Zajrzałem do spodni i nie było już tam niczego!” kontynuował precyzując, że gołąb zrobił się czarny. Moussa nie ma wątpliwości- okradł go jego pasażer. „Zacząłem wrzeszczeć alarmując kolegów i policję.”

Mohammed Ma'aji wszystkiemu zaprzecza: “Mam już jeden. Co miałbym niby zrobić z jego przyrodzeniem?” “Jeżeli chodzi o gołębia, duchowny kazał mi go oddać jakiemuś biedakowi. Abubakar musiał zgubić swojego penisa wczoraj wieczorem w czasie kiedy był z kobietą”- dodaje.

I całkiem poważnie szef Policji w Gwagwaladzie ujawnił mediom, że ci mężczyźni naprawdę starają się odzyskać to, co stracili. I jeszcze poważniej: lokalna branża przewoźników motocyklowych zagroziła oddaniem całej sprawy do sądu jeżeli w ciągu 24 godzin penis nie zostanie zwrócony swojemu właścicielowi.

Catherine

 Dokument bez tytułu