Zaproszenie na wyjątkowy mecz!

afryka.org Wiadomości Sport Zaproszenie na wyjątkowy mecz!

Integracyjne Stowarzyszenie Kultury Fizycznej “Daj szansę” i Paweł Zalewski, poseł do Parlamentu Europejskiego zapraszają na wyjątkowy mecz w ramach tygodnia FARE. Pod hasłem “Wykopmy rasizm ze stadionów” zmierzą się dwie nietypowe i oryginalne drużyny: Reprezentacja Piłkarzy Afryki (RPA) i FC Tolerancja.

RPA to drużyna składająca się z afrykańskich piłkarzy grających w polskich klubach sportowych. Z kolei FC Tolerancja to zespół utworzony na potrzeby meczu, w skład wchodzą Piotr Świerczewski, zawodnicy z Reprezentacji Artystów Polskich, Andrzej Person, Michał Szczerba, Andrzej Strejalu, Janusz Wójcik, Darek Górski, oraz politycy, dziennikarze, byli piłkarze. Zapowiada się naprawdę dobra zabawa. Poza wymienionymi osobami pojawią się również inni znani goście.

Zapraszamy zarówno na sam mecz i wspólną walkę z rasizmem, ale także do promowania tego wydarzenia. W załączniku udostępniamy Państwu plakat. Na meczu licznie pojawią się przedstawiciele mediów i mamy nadzieję, że to wydarzenie będzie w nich komentowane. Przewidziane są różne atrakcje dodatkowe.

Mecz odbędzie się 27 października 2013 r. na boisku przy Zespole Szkół im. M. Konarskiego w Warszawie przy ul. Okopowej 55a o godz. 13. Wstęp wolny. Wszyscy mile widziani!

Paulina Walczak

 Dokument bez tytułu