Zapraszamy na toruńskie śniadanie FAIRTRADE!!!

afryka.org Bez kategorii Zapraszamy na toruńskie śniadanie FAIRTRADE!!!

W najbliższą sobotę zapraszam gorąco na wszystkich obecnych w Toruniu na śniadanie FAIRTRADE. Będziemy czekać z pyszną fairtradową kawą, herbatą oraz lokalnymi lub ekologicznymi przysmakami przy Piwnicy pod Aniołem.

Podczas śniadania będzie można sprawdzić jak smakuje Sprawiedliwy Handel, lecz nie tylko – w miłej atmosferze oraz przy – miejmy nadzieję – pięknej majowej pogodzie chcemy zastanawiać się jak nasze codzienne decyzje wpływają na świat, w którym żyjemy. Ruch na rzecz bardziej sparwiedliwego łączy się bezpośrednio z działaniami na rzecz bardziej odpowiedzialnej i świadomej konsumpcji – chcemy pokazać, jak wiele zależy od nas i niekoniecznie musi być to ciężar, lecz właśnie szansa…

Zachęcamy do zajrzenia, skosztowanie i dowiedzenia się więcej na temat naszego wpływu na życie codzienne milionów ludzi na świecie, dzięku którym mozemy się delektować dobrą kawą, herbatą etc..

Koniecznie weźcie znajomych i przekażcie możliwymi kanałami poinformujcie przyjaciół!!

 Dzięki uprzejmości Stowarzyszenia Tilia goście śniadania będą mogli obejrzeć wystawę “Kupuj odpowiedzialnie”, podczas śniadania będzie można nabyć wybrane produkty Sprawiedliwego Handlu oraz dowiedzieć gdzie w okolicach Torunia można robić ekologiczne i zrównoważone zakupy.

Śniadanie FAIRTRADE jest jedną z cyklu imprez koordynowanych przez Koalicję Sprawiedliwego Handlu.

 

9 maja w godzinach 10:00-13:00, Rynek Staromiejski przed wejściem do Piwnicy Pod Aniołem.

Strona główna

 Dokument bez tytułu