Wytypuj zwycięzcę!

afryka.org Bez kategorii Wytypuj zwycięzcę!

Podobnie jak w czasie ostatniego turnieju PNA 2008 w Ghanie, chcielibyśmy zaprosić naszych czytelników do uczestnictwa we wspólnej zabawie w typowanie. Ilu ekspertów, tylu murowanych faworytów. Ilu piłkarzy, tyle deklaracji zdobycia złota. Ilu kibiców, tyle opinii.

Niebawem boisko zweryfikuje wszelkie spekulacje. Pierwszy mecz Pucharu Narodów Afryki już 10 stycznia. Tymczasem zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie typowania wyników starć afrykańskich gigantów.

Zasady konkursu:

Swoje typy czytelnicy portalu Afryka.org będą mogli oddawać na wszystkie mecze Pucharu Narodów Afryki. Oddawanie typów jest możliwe do momentu rozpoczęcia danego spotkania.
Typować można zarówno przed każdym meczem, jak i „hurtowo” np. wszystkie mecze fazy grupowej na raz. Przewidywany wynik/wyniki należy przesłać na adres: sport[at]@afryka.org. Do zabawy można dołączyć w każdej chwili, ale ci, którzy zaczynają typować od początku, mają większe szanse na zebranie większej ilości punktów.

Trzech graczy z najwyższą ilością punktów na koniec Pucharu wygra koszulki finalistów mistrzostw Afryki. Dla najlepszego typującego, oprócz koszulki, przewidziana jest również mała niespodzianka…

Za jeden mecz można otrzymać do 3 punktów. Punktacja przebiega następująco:

• 1 punkt za prawidłową tendencję meczu (zwycięstwo, remis, porażka)
• 2 punkty za prawidłową tendencję i różnicę bramek
• 3 punkty za prawidłowy wynik.

Już teraz zapraszamy do typowania inauguracyjnego meczu Pucharu Narodów Afryki! 10 stycznia, na stadionie w Luandzie staną naprzeciwko siebie: gospodarz turnieju – Angola i Orły z Mali. Jeśli wydaje Ci się, że jesteś w stanie przewidzieć rezultat tego spotkania, wyślij e-maila ze swoim typem na adres: sport[at]afryka.org i włącz się do gry!

Więcej informacji znajdziesz w specjalnym pucharowym serwisie.

 Dokument bez tytułu