Uwaga! 14 stycznia aFrykasy Roku!

afryka.org Czytelnia Afryka Inaczej Uwaga! 14 stycznia aFrykasy Roku!

Już 14 stycznia Fundacja „Afryka Inaczej” wręczy po raz drugi aFrykasy Roku, nagrody przyznawane osobom i instytucjom ze świata mediów, kultury i nauki, za ich wkład w promowanie dialogu międzykulturowego i promowanie tematyki afrykańskiej w Polsce. aFrykasy Roku, to nie tylko rozdanie nagród, ale także koncerty i afrykańskie party do rana.

Laureatami ubiegłorocznych aFrykasów byli Wojciech Jagielski, Joanna Klimowicz i Marcin Meller. Tegorocznych laureatów poznamy 14 stycznia, na uroczystym rozdaniu nagród w klubie „Nowy Wspaniały Świat” w Warszawie. W tym roku, oprócz kategorii media, aFrykasy zostaną rozdane w kategoriach nauka i kultura. W wyborze kandydatów brali udział ubiegłoroczni laureaci oraz Afrykanie z naszego Fundacyjnego zespołu.

Oprócz uroczystości rozdania, 14 stycznia zagra afrykański kwartet muzyczny, w składzie Pako Sarr, Desire Rasolomampionona, Mamadou Diouf i Benoit Le Gros. To nie koniec atrakcji z okazji rozdania aFrykasów. Po koncercie i rozdaniu nagród, rozpocznie się całonocna impreza. Zagrają DJ Grajek Krawiec i DJ Mamadou.

Dobra zabawa gwarantowana! Zapraszamy!

Kiedy: 14 stycznia 2011, piątek, g. 20:00. Gdzie: Nowy Wspaniały Świat, na rogu skrzyżowania ul. Świętokrzyskiej z Nowym Światem, Warszawa. Na uroczystość rozdania i koncert wstęp wolny.

 Dokument bez tytułu