Urojona ciąża Tunezyjki?

afryka.org Wiadomości Plotki Urojona ciąża Tunezyjki?

Tunezyjka, która niedawno ogłosiła światu, że urodzi 12 dzieci kłamała. Jej deklarację poddało w wątpliwość tunezyjskie ministerstwo zdrowia.

Sensacyjna ciąża stała się jednym z wiodących tematów serwisów informacyjnych na całym świecie. Jednak tunezyjski minister zdrowia, Mongi Hamrouni, jest przekonany, że kobieta kłamie. Jego zdaniem ma ona problemy ze zdrowiem psychicznym i to co mówi o swojej ciąży jest niezgodne z prawdą.

Lekarze wysłani przez ministerstwo do 30-letniej Tunezyjki, która twierdzi, że urodzi 6 chłopców i 6 dziewczynek, zostali przez nią odprawieni z kwitkiem. Odmówiła ona poddaniu się badaniom. Sensacyjna ciąża nie została zgłoszona do żadnego szpitala. Nikt nie wie, czy kobieta jest rzeczywiście w ciąży.

Nawet prawnik , który reprezentuje Tunezyjkę przestał wierzyć w jej ciążę. Jego prośba o pokazanie wyników badań spotkała się z odmową.

Według ekspertów ciąża jaką sobie przypisuje jest prawie niemożliwa. Prypuszcza się, że kobieta przeżywa ciążę urojoną i wmówiła sobie, że urodzi 12 dzieci.

ostro

 Dokument bez tytułu