Urodziny JVSS!

afryka.org Polecamy Urodziny JVSS!

Joint Venture Sound System zaprasza was na wyjątkową celebrację kultury tanecznych imprez reggae w towarzystwie najbardziej znakomitych gości, jakich spotkali na swej drodze i którzy nieustannie pozostają dla nich źródłem inspiracji. To wszystko 24 października w warszawskim klubie CDQ.

JOINT VENTURE SOUND SYSTEM, pionierski polski kolektyw DJ’ski związany z reggae, obchodzi swoje dwudziestolecie. Wiele decybeli basu popłynęło w powietrze od momentu, kiedy w 1988 roku w zgorzeleckim MDK DJ Maken zaczął tworzyć fundamenty pod polską scenę sound system, emitując pierwsze bojowe duby z kasetowych magnetofonów prosto do serc lokalnych frików wszystkich sortów.

Setki miejsc, festiwali, klubów, squatów, promotorów, fanów w kraju i zagranicą składa się na historię sound systemu, który od lat w niezmienionym składzie skutecznie promuje swoją własną, radykalną, korzenną wizję.

Oprócz JOINT VENTURE SOUND SYSTEM na imprezie wystąpią specjalnie na tą okazję przybyli: ZION TRAIN oraz ON-U SOUND SYSTEM w składzie z megadubmasterem ADRIANEM SHERWOODEM oraz GHETTO PRIEST w roli wokalisty i MC – najwięksi światowi artyści związani z DUB.

Na scenie nie zabraknie pierwszych krajowych współpracowników na polu sound system – weteranów z LOVE SEN-C MUSIC SOUND SYSTEM z Lublina. Drugi poziom w klubie należeć będzie do warszawskiego ROOTS REVIVAL a wizualizacje obsługuje VJ Majonez.

JVSS

Kiedy: 24 października, g. 21. Gdzie: CDQ, Warszawa, ul. Burakowska 12. Wstęp: Bilety 50 zł w przedsprzedaży na ticketpro.com i 60 zł w dniu imprezy.

 Dokument bez tytułu