Suazi: Uzdrawiał seksem

afryka.org Wiadomości Plotki Suazi: Uzdrawiał seksem

Pewien tradycyjny uzdrowiciel z Suazi został złapany na nietypowej sesji uzdrawiającej przez policję – donosi „Times of Swaziland”.

Suazyjska policja prowadzi właśnie akcję przeciwko obywatelom uprawiającym seks w samochodzie na odcinku między University of Swaziland a Ngabezweni Royal Residence. Rejon ten stał się ulubionym miejscem lokalnych kochanków.

Tym razem, podczas rutynowej kontroli, patrol trafił na uzdrowiciela i jego pacjentkę. Oboje byli nadzy. Po wstępnym przesłuchaniu okazało się, że rozebrana kobieta jest mężatką, ale równie nagi mężczyzna nie jest bynajmniej jej mężem. Co więcej mężczyzna powiedział, że jest uzdrowicielem i właśnie przeprowadza sesję uzdrawiającą.

Kobieta miała zgłosić się do uzdrowiciela, aby ten wyleczył ją z bezpłodności. „Lekarz” bardzo przejął się swoja rolą i postanowił jej pomóc począć dziecko. Jednak policjanci ustalili, że wersja zatrzymanego kochanka nie układa się w logiczną całość. Kobieta, która leżała razem z nim na rozłożonym przednim siedzeniu okazała się być… żoną jego kolegi.

Uzdrowiciel nie jest pierwszym przyłapanym na seksie w samochodzie. Wcześniej policja zatrzymała za uprawianie seksu w tej samej okolicy kilku pastorów, aktywistów Kościoła protestanckiego i urzędników. Weld gdzie odbywają się schadzki jest określany mianem raju dla kochanków.

ostro

 Dokument bez tytułu