Seks w Afryce ma się świetnie

afryka.org Wiadomości Plotki Seks w Afryce ma się świetnie

Wiele historii…wiele mitów…wiele legend…Tyle na temat seksu w Afryce. Dla wszystkich, którzy wątpią i dla tych którzy wierzą przeprowadzono ankietę na temat zachowań seksualnych na świecie.

W wynikach badań czołowe miejsca zajęły Republika Południowej Afryki (RPA) i Nigeria. Okazuje się, że to obywatele RPA są narodem przeżywającym najwięcej orgazmów na świecie. 2/3 badanych stwierdziło, że za każdym razem przeżywa orgazm – średnia światowa to 48%. Co ciekawe, tylko połowa z nich jest w pełni usatysfakcjonowana swoim życiem seksualnym.

dwa rekordy pobili Nigeryjczycy. To oni są najbardziej wytrwałymi kochankami. Stosunek trwa średnio 24 minuty. Dla porównania najkrócej kochają się Hindusi – 13 minut.
Nie wiadomo czy długość stosunku, była decydującym czynnikiem, ale 67% Nigeryjczyków jest w pełni zadowolona ze swojego życia seksualnego.

A jak wygląda to u nas? Polacy uprawiają seks średnio 143 razy w roku. 54% Polaków jest zadowolonych ze swojego pożycia seksualnego. I tyle statystyki. A jak jest w praktyce? To powinien wiedzieć każdy z nas.

(mj)

 Dokument bez tytułu