Rekrutacja na Podyplomowe Studium Wiedzy o Krajach Rozwijających się oraz na Studia Podyplomowe “Rozwój w dobie globalizacji – Global Development” przedłużona do końca września!

afryka.org Bez kategorii Rekrutacja na Podyplomowe Studium Wiedzy o Krajach Rozwijających się oraz na Studia Podyplomowe „Rozwój w dobie globalizacji – Global Development” przedłużona do końca września!

To już ostatnia szansa, aby zapisać się studia podyplomowe prowadzone w Instytucie Studiów Regionalnych i Globalnych WGiSR UW. Do 30 września zostaje przedłużona rekrutacja na wszystkie kierunki studiów podyplomowych.

PODYPLOMOWE STUDIUM WIEDZY O KRAJACH ROZWIJAJĄCYCH SIĘ

PO ROCZNEJ PRZERWIE WZNAWIA DZIAŁALNOŚĆ W ROKU AKADEMICKIM 2009-2010 W NOWYM KSZTAŁCIE ORGANIZACYJNYM: STUDIA ODBYWAJA SIĘ W SYSTEMIE ZAOCZNYM, DWUSEMESTRALNYM:  7 ZJAZDÓW SOBOTNIO-NIEDZIELNYCH W SEMESTRZE ZIMOWYM i 7 ZJAZDÓW W SEMESTRZE LETNIM (ŁACZNIE 168 GODZIN). KOSZT CAŁKOWITY: 2×1500 ZŁ

 

Otwieramy nową, internetową wersję Podyplomowych Studiów “Rozwój w dobie globalizacji – Global Development”. Zajęcia będą prowadzone poprzez platformę edukacyjną COME, co umożliwi studiowanie osobom z całej Polski oraz zza granicy. Pierwsza edycja studiów rusza już w październiku. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

 

Trwa rekrutacja na Podyplomowe Studia “Rozwój w dobie globalizacji – Global Development” w tradycyjnej, zaocznej wersji, prowadzone pod honorowym patronatem UNDP Polska. Celem studiów jest przekazanie kompleksowej wiedzy o mechanizmach rządzących rozwojem w skali globalnej oraz umiejętności interpretowania aktualnych zjawisk społecznych, politycznych i gospodarczych w kontekście przemian ogólnoświatowych oraz przygotowanie do wykorzystania wiedzy o procesach globalnych w skali lokalnej.

 

Więcej informacji na strnie internetowej www.isrig.uw.edu.pl

 Dokument bez tytułu