Pomóż Djoubogbe z Togo!

afryka.org Czytelnia Afryka Inaczej Pomóż Djoubogbe z Togo!

Do Fundacji napisali przyjaciele młodego Togijczyka, Djoubogbe Kossi Afoutou, który studiuje w Poznaniu, z prośbą o opublikowanie ich apelu. Chociaż Djoubogbe osiąga bardzo dobre wyniki w nauce, ma problemy z opłaceniem wysokiego czesnego. Można mu pomóc.

“Afoutou jest studentem z Togo, który od roku studiuje na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Jest to osoba o niezwykłej osobowości, sile charakteru, która walczy nie tylko o samego siebie, ale także o innych ludzi, o podstawowe wartości, takie jak sprawiedliwość i pokój.

Afoutou jest bardzo dobrym studentem, a swój pobyt w Polsce traktuje jako okazję do zdobycia wiedzy i doświadczenia. Niestety duży problem stanowi brak środków na opłacenie części czesnego na uczelni. Nie ma on żadnego wsparcia z kraju swego pochodzenia, a w Polsce zdany jest na samego siebie. Afoutou podejmuje różne dorywcze prace ale niestety wystarcza to zaledwie na opłacenie akademika, części czesnego i bardzo skromne życie.

Djoubogbe Kossi Afoutou po zakończeniu edukacji w Polsce chce wrócić do swego kraju i walczyć o lepszą przyszłość…

Gorąco prosimy o wsparcie w uregulowaniu części czesnego lub pomoc w znalezieniu pracy. Na dzień dzisiejszy do uregulowania czesnego brakuje 5000 zł. Będziemy wdzięczni za każdą okazaną pomoc, którą kierować można na konto Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu: 31 1020 4027 2021 0000 0009 7354

Opinie przytoczone powyżej potwierdzają władze uczelni. Podobnie jest w przypadku jego ocen. Średnia, którą uzyskał w ubiegłym roku akademickim wyniosła 4,75.

MY

 Dokument bez tytułu