Nowa lokalizacja szkoły SHO

afryka.org Polecamy Nowa lokalizacja szkoły SHO

Karaiby na warszawskich Bielanach? Tak! Najstarsza szkoła Dancehall’u w Warszawie zmieniła lokalizację.

Od 1 marca działa na ul. Kleczewskiej 38/40 nieopodal metra Stare Bielany. Szkoła Tańców Karaibskich SHO to jedyne takie miejsce na Bielanach, to jedyne takie miejsce w Warszawie! Jeśli szukasz szkoły tańca, która stawia na oryginalność i wyjątkowość, emanuje pozytywną energią i fantastyczną atmosferą to SHO jest właśnie dla Ciebie!
SHO ma nie tylko fantastyczne zaplecze – 2 duże (90m2 i 48m2) – słoneczne sale z lustrami, łazienkę z prysznicem i karaibski kącik, w którym można odpocząć po zajęciach, napić się i coś przekąsić. SHO to przede wszystkim wykwalifikowana kadra instruktorów, świetne zajęcia i ciepła, rodzinna atmosfera! Tylko w SHO nauczysz się tańczyć karaibski folklor w czystej, niezmienionej formie, poznasz style ulicy i dostaniesz wielkiego, energetycznego kopa! Tylko tutaj możesz wybrać swoje ulubione zajęcia z pośród tak wielu, różnych styli jak: Dancehall, Samba Brazylijska, Taniec Brzucha, Hip Hop, Ragga, Reggaeton, Afro, Slow Wine & Fast Wine, Shake Ya Booty, Trick’y w Dancehall’u, Shakira Styling, Tańce Afrokubańskie i Afrobrazylijskie, Locking czy Breakdance. W SHO poznasz najlepszych instruktorów z Polski oraz całego świata: Hiszpanii, Gwinei czy Kuby, którzy tworzą najlepsze, taneczne ekipy! Nie tylko nauczysz się tańczyć i spędzisz aktywnie czas, poznasz również historię tańca i związane z nim zwyczaje.

Przyjdź już dziś! Przekonaj się, że karaibski klimat można poczuć także w naszej Warszawie. Szkoła Tańców Karaibskich to miejsce rodzinne i pełne pasji! Oferujemy szeroki wachlarz zajęć stacjonarnych i warsztatów weekendowych, honorujemy karty FIT PROFIT, MULTISPORT BENEFIT, OK SYSTEM i FIT FLEX bez żadnych dopłat oraz najlepsze ceny w Warszawie. SHO to gorąca atmosfera, której nie znajdziesz nigdzie indziej.
Nie czekaj! Przywołaj z nami karaibskie słońce!

Masz pytania? Nasza przemiła recepcja rozwieje wszelkie wątpliwości!
www.sho.pl zapisy@sho.pl tel. 502 29 29 31 ul. Kleczewska 38/40 METRO STARE BIELANY

 Dokument bez tytułu