Najlepszy zespół alternatywny 2007 z RPA w Polsce!!!

afryka.org Polecamy Najlepszy zespół alternatywny 2007 z RPA w Polsce!!!

Lark istnieje od 2004 roku. Powstał w Kapsztadzie, w RPA. Polakom znany może być przede wszystkim z kooperacji z zespołem Sweet Noise, na ostatniej płycie „The Triptic" słychać m.in. głos Inge Beckmann w utworach „Painkiller” i „Without”.

Mamy przyjemność poinformować, że Lark będzie można zobaczyć na jedynym koncercie w Polsce. Zespół pozostawia po swoich koncertach niezapomniane wrażenie i cieszymy się, że polscy fani dobrej muzyki będą mieli okazję zobaczyć zespół u nas.

"Lark to jeden z najciekawszych bandów jakie słyszałem w ostatnim czasie. Mają w sobie brud punk rocka, precyzje nowoczesnej eletroniki, fantazje Moloko i niesamowite piękno. Paul, z którym pracowałem nad utworami z The Triptic fascynuje się sceną 8 bitową, noisem i dźwiękami glitch. Jest przy tym bardzo "muzyczny" i naprawdę otwarty na progres. Inge dodaje do tej mieszanki wyjątkowy głos. Mocny, kiedy trzeba brudny i punkowy , w innych momentach liryczny i naprawdę psychodeliczny. Całość osadzona jest na mega nowoczesnej sekcji rytmicznej gdzie bębny mieszają się z warp'owanymi beatami. Widziałem ich koncert w Cape Town. Powiem jedno: mega odjazd."- mówi Glaca ze Sweet Noise,

LARK wystąpi 19 września, w Poznaniu w klubie BLUE NOTE, a dzień później na berlińskich targach muzycznych Popkomm. Początek koncertu o g. 20.

Polecamy!

Oficjalna strona zespołu.

 Dokument bez tytułu