#miesiącafryki | Spacer z Mamadou Dioufem po Warszawie afrykańskiej

afryka.org Czytelnia Afryka Inaczej #miesiącafryki | Spacer z Mamadou Dioufem po Warszawie afrykańskiej

Poznaj Warszawę afrykańską i wyrusz na jedyny taki spacer z afrykańskim warszawiakiem, Mamadou Dioufem po uliczkach, zaułkach i skwerach Warszawy.

Mamadou Diouf, Senegalczyk, który od ponad 35 lat mieszka w Polsce, zaprasza na wędrówkę po Warszawie afrykańskiej. Opowie o śladach obecności Afrykanów w stolicy. Przybliży postaci bardziej i mniej znane – powstańca z Nigerii, studenta z Togo, czy wreszcie bohatera powieści Wiecha. Pokaże miejsce szczególnie ważne w jego osobistym doświadczaniu Warszawy.

Zapraszamy do wspólnego wędrowania, w sobotę 12 września, o g. 12:00. Te osoby, które nie będą mogły wziąć udziału w spacerze, zapraszamy do wspólnego oglądania spaceru online, już 8 września. Spacer potrwa około dwóch godzin.

Limit uczestników: 25 osób.
UWAGA: ze względów bezpieczeństwa miejsce zbiórki spaceru będzie podawane w momencie zapisania się na spacer.
Zgłoszenia prosimy przesyłać najpóźniej do dnia poprzedzającego wydarzenie na adres: recepcja@dsh.waw.pl lub telefonicznie: 22 255 05 00 w godzinach otwarcia DSH (godziny otwarcia DSH: poniedziałek: nieczynne, wt–pt: 15:00 – 19:00, sob, niedz: 12:00 – 19:00).
Udział w spacerze jest jednoznaczny z akceptacją warunków REGULAMINU ZWIEDZANIA (https://bit.ly/DSH_regulamin_zwiedzania) oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Każdy z uczestników jest zobowiązany wypełnić FORMULARZ (https://bit.ly/DSH_wydarzenia_formularz) dostępny na stronie lub w recepcji DSH.

Wydarzenie współfinansowane przez m. st. Warszawa.

 Dokument bez tytułu