afryka.org Polecamy La MaMa

La MaMa African Restaurant to miejsce inspiracji i spotkań dla ludzi różnych kultur. Serwujemy tu energię. I nie chodzi tu tylko o jedzenie. Serwujemy energię poprzez muzykę, niespotykane wnętrza, kulturę afrykańską i taniec.

Właścicielami restauracji jest polsko-nigeryjskie małżeństwo. Stworzyli restaurację z potrzeby serca, bo brakowało im w Warszawie miejsca gdzie różnokolorowi ludzie mogliby razem jeść, tańczyć, rozmawiać. Odwiedzając restaurację, łatwo rozpoznacie tam zarówno jej wpływy europejskie jak i jego wpływy afrykańskie. Mają czwórkę dzieci, które mówią o sobie, że są czekoladowe. Restauracja też jest trochę biała, trochę czarna, czyli czekoladowa.

Restauracja ma sprawić, aby Afryka była bliżej Europy. Miejsce to jest atrakcją dla tych z was, którzy nie mieli okazji odwiedzić Afryki, a mają ochotę poczuć klimat tego kontynentu. Dla tych z was, którzy byli wcześniej w Afryce, wizyta w restauracji jest okazją do odświeżenia tego doświadczenia.

Organizujemy wesela, przyjęcia okolicznościowe, spotkania biznesowe i catering. Nasz bar oferuje wszystkie klasyczne napoje oraz wybór tradycyjnych afrykańskich napojów. Główna szefowa kuchni jest Nigeryjką z 35-oma latami doświadczenia w gastronomii. Większość produktów, z których gotujemy oryginalne dania, sprowadzamy z Afryki, abyście mogli spróbować prawdziwej afrykańskiej kuchni.

Restauracja mieści się w centrum Warszawy. Możecie do niej łatwo dotrzeć metrem, tramwajem, autobusem , a nawet zaparkować samochód na parkingu przed wejściem.
Zapewniamy, że wychodząc z naszej restauracji, będziecie pełni energii.

Lidia Nwolisa

Polecamy! La MaMa, ul. Andersa 26, Warszawa. www.lamama.eu

 Dokument bez tytułu