Kup koszulkę! Wspieraj naszą Fundację i Afryka.org!

afryka.org Czytelnia Afryka Inaczej Kup koszulkę! Wspieraj naszą Fundację i Afryka.org!

Za pośrednictwem naszej Fundacji możecie kupić wyjątkowe koszulki, których nie znajdziecie w polskich sklepach. Kolekcja sygnowano znakiem Shamal Thread Line ma już wielu amatorów w krajach zachodniej Europy. Zachęcamy Was do ich zakupu już teraz, zanim lato będzie w pełni. Z myślą o naszych sympatykach przygotowaliśmy specjalną ofertę. Warto też pamiętać, że taki zakup wspiera naszą działalność.

Dwie koszulki w kolorze czarnym, Ne Africain i Shamaliyah, możecie kupić już w cenie 85 złotych. Pojedyncza kosztuje 60 złotych, zatem oszczędzacie 35 złotych. Przede wszystkim jednak nabywacie świetną koszulkę, dobrej jakości, wykonaną w Polsce, z haftem na plecach i Afryką z przodu, w dwóch wariantach.

Nasz fundacyjny sklep!

Oprócz koszulek męskich w kolorze czarnym, na naszych aukcjach w serwisie Allegro możecie też kupić koszulki damskie i tank topy, oraz ich odpowiedniki w kolorze białym.

Tę koszulkę warto mieć. Mają ją znani afrykańscy artyści. Wśród nich znalazł się nawet Youssou Ndour.

Ale co najważniejsze, kupując koszulkę na naszych aukcjach, wspierasz naszą działalność, jako Fundacji „Afryka Inaczej” i serwisu Afryka.org, bo dochód z koszulki zostanie przeznaczony na działalność statutową Fundacji „Afryka Inaczej”.

Nasza Fundacja jest jedynym dystrybutorem tych koszulek w Polsce.

FAI

 Dokument bez tytułu