Konkurs na artykuł

afryka.org Wiadomości Konkurs na artykuł

Federacja na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny ogłasza konkurs dla dziennikarzy – w ramach European Journalist Award – na najlepszy artykuł nt. zdrowia reprodukcyjnego i seksualnego w krajach rozwijających się.

W konkursie mogą wziąć udział autorki i autorzy artykułów, które zostały opublikowane zarówno w mediach drukowanych, jak i elektronicznych pomiędzy 1 grudnia 2007 a 30 listopada 2008 roku.

Termin przesyłania prac upływa 30 listopada 2008. Prace należy przesłać korzystając z formularza na stronie.

Autorka/autor wybranego przez jury polskiego artykułu przejdzie do etapu ogólnoeuropejskiego. Główna nagroda w etapie europejskim to 2000 EURO. Dodatkowo podróż studyjna do Etiopii i Ugandy.

Uwaga! W konkursie mogą wziąć udział osoby, które posiadają już w swoim dorobku artykuły publikowane w prasie lub mediach elektronicznych, wykształcenie zawodowe nie jest konieczne.

Osoby zainteresowane udziałem w konkursie mogą opublikować swój tekst konkursowy na portalu Afryka.org. Najciekawsze teksty zostaną zgłoszone przez nasz portal do konkursu. Propozycje artykułów prosimy przesyłać na adres p.sredzinski@afryka.org.

Afryka.org

 Dokument bez tytułu