Ghana 2008: Puchar Afryki w Warszawie!!!

afryka.org Wiadomości Sport Ghana 2008: Puchar Afryki w Warszawie!!!

Gdy naprzeciw siebie stają ludzie, którzy wykreślili ze swoich słowników słowo przegrana. Gdy ścierają się piłkarskie potęgi, a futbol przestaje być już tylko grą, jedyną rzeczą jakiej można być pewnym są emocje. Puchar Narodów Afryki to prawdziwe piłkarskie igrzyska. To żywioł w swojej najczystszej postaci. Sięga on jednak daleko za linie boiska, trybuny, granice Ghany… Ogarnia całą Afrykę! Czasem dociera jeszcze dalej…

W środku polskiej zimy, w sercu Warszawy, jest jedno miejsce, w którym króluje afrykański futbol. Jest to klub Harenda, w którym portal Afryka.org organizuje wspólne oglądanie meczów Pucharu Narodów Afyki. Rozpoczynamy 20 stycznia o godzinie 18.

To nie wszystko. Na jednym meczu się nie skończy. Mamy przyjemność zaprosić was do oglądania wszystkich meczy Pucharu Narodów Afryki w Harendzie. Jeśli nie masz biletu do Ghany a chciałbyś poczuć atmosferę wielkiego afrykańskiego święta nie może Cię tam zabraknąć!

Mecz otwarcia Pucharu (20 stycznia) i mecz finałowy (10 lutego) obejrzymy w dolnej sali. Pozostałym spotkaniom, będzie można przyglądać się w górnej części klubu.

Zapraszamy na wielkie otwarcie Pucharu, mecz Ghana – Gwinea. 

Gdzie?
Warszawa, klub Harenda,
Krakowskie Przedmieście 4/6, sala na dole.

Kiedy?
Niedziela, 20 stycznia, g. 18 00.

Pełny program Pucharu Afryki w Harendzie. 

Piotrek i Łukasz

 Dokument bez tytułu