De GoldFinger

afryka.org Polecamy De GoldFinger

W sierpniu i we wrześniu De GoldFinger wystąpi na dwóch koncertach w Warszawie. Najpierw 29 sierpnia. Później 5 września.

De Goldfinger rewolucyjny, utalentowany artysta młodego pokolenia. Kreator tekstów, muzyk, twórca DANCEHALL, AFROBEAT, HIP HOP, R’N’B, czarne gorące rytmy. Artysta w pełni ukształtowany i zdeterminowany, aby wyjść poza schemat i wytrwać we własnym stylu, wraca ponownie, a zarazem po raz pierwszy w Klubie Diuna i w KLUBIE RADIO LUXEMBOURG. Na koncercie w dniu 5 września wystąpi z nim DJ KRZAK.

Inspiracją dla jego twórczości jest otaczający świat oraz twórczość takich wykonawców, jak 50 Cent, Snoop Dog, Akon, Wyclef Jean, Bennie Man i inni.

De Goldfinger pragnie przekazać młodym ludziom, czym na prawdę jest muzyka. Jako jeden z nielicznych oferuje niezaprzeczalny talent oczekiwany od twórcy. Jego teksty wypowiadają treści i doświadczenia młodych umysłów w dzisiejszej miejskiej nowoczesności.

Obecnie The Goldfinger kończy pracę nad swym debiutanckim albumem. Twórcą bitów jest Wookie Fresh z Londynu, Luv Daddy &amp, Malkolm z Francji, a od strony wokalnej wspomaga go polska wokalistka Maja.

De Goldfinger współtworzy NBP, Natural Born Playaz z Londynu. On również aktywował CREW w Polsce.

Z sukcesem odbyło się w Warszawie już kilkanaście koncertów De Goldfingera.

Wstęp: płatny, 12 i 10,- PLN. Start: 20:00 (29.08 – Diuna); 21:00 (05.09).

Aneta Radzimirska

 Dokument bez tytułu