Da L.E.S będzie nagrywał w USA?

afryka.org Kultura Muzyka Da L.E.S będzie nagrywał w USA?

Jeden z najbardziej utalentowanych raperów Południowej Afryki ma szansę stać się popularny w Ameryce. Wszystko za sprawą Akona, który myśli o rozpoczęciu współpracy z liderem zespołu Jozi.

Da L.E.S, to jeden z prekursorów nowego nurtu w południowoafrykańskiej popkulturze. Nienaganny styl, własne linie odzieżowe i muzyka podporządkowana trendom ze Stanów Zjednoczonych. Pomimo wielu krytycznych komenatrzy, Da L.E.S jest na topie i wydaje się, że już wkrótce będziemy mieli okazję zobaczyć go na antenach amerykańskich telewizji muzycznych.

Występ urodzonego w Waszyngonie rapera na rozdaniu nagród MTV Afria Music Awards, zrobił ogromne wrażenie na Akonie. Po zakończeniu imprezy, wytwórnia Konvict Music, będąca własnością Senegalczyka, skontakotwała się z Da L.E.S w celu nawiązania współpracy. – Akon i jego ludzie z z Konvict Musik widzieli mój występ i byli pod wrażeniem. Obecnie rozmawiamy na temat kilku piosenek, ale jak dotąd nic nie zostało ustalone. – mówi raper.

Czy Da L.E.S ma szansę na wielką karierę w Ameryce? Oto wspomniany wystep, który być może da mu wielkie pieniądze i sławę na całym świecie.

Mb

 Dokument bez tytułu