Aresztujcie go, on ożenił się z moją córką

afryka.org Wiadomości Plotki Aresztujcie go, on ożenił się z moją córką

Zrozpaczona matka chce, aby jej nowy zięć został aresztowany za przymuszenie jej córki do ślubu. Twierdzi, że nie wydała zgody na małżeństwo. Dlatego złożyła doniesienie na policję – informuje „The Times of Swaziland”.

Według matki, jej córka jest za młoda, aby wstąpić w związek małżeński. Natomiast przymusowy zięć został złapany z swoją obecną żoną, w chwili współżycia seksualnego. Jednak stało się to bez zgody rodziców. Pomimo dwudziestu jeden lat ich córki, matka twierdzi, że jest ona za młoda, żeby sama decydować o stanie cywilnym. Tak twierdzi suazyjskie prawo.

Rodziców zszokował fakt, że ślub odbył się bez ich powiadomienia. Jak to się stało. Zięć pojawił się pod domem swojej przyszłej żony z tradycyjnymi przedmiotami, towarzyszącymi ożenkowi. Miał plastikową torbę z kawałkiem mięsa i dzidą. Oznaczają one, że poślubił kobietę.

Zdaniem matki panny młodej, w chwili nakrycia z niechcianym przez rodziców mężem, była pokryta czerwoną ochrą. Jej córka złapana w intymnej sytuacji miała zaprzeczyć temu, że wyszła za mąż za przybysza, który ją obnażył.

Matka chce unieważnienia ślubu. Ale zanim to nastąpi sprawę zbada policja.

(lumi)

 Dokument bez tytułu