afryka.org Bez kategorii AFRO GOSPEL

Warsztaty chóralne i taneczne muzyki Gospel

Miejsce: Afrykańska Szkoła Ruchu i Tańca/ Kamienica artystyczna Praga Północ

22-23 październik 2010

Zapraszamy na warsztaty chóralne afrykańskiego Gospel, które poprowadzą Marsha Otondi i Edmund O.Emanuelle . W programie również – zajęcia taneczne. Wspólną pracę uwieńczymy pieknym koncertem i żywiołowym tańcem w sobotę wieczorem.

Cała impreza odbywać się będzie w Afrykańskiej Szkole Ruchu i Tańca Uanga mieszczącej się w zabytkowej Kamienicy Artystycznej posiadłości rodziny Brunów. Niepowtarzalna atmosfera miejsca, zaangożowanie i doświadczenie naszych instruktorów, duch piękna muzyki i radości tańca, afrykański klimat oraz przede wszystkim boski patronat stworzą niepowtarzalne połączenie, które  będzie wspaniałym wydarzeniem w waszym życiu.

W programie:

Warsztaty chóralne (repertuar również w wybranych językach afrykańskich)

Indywidualne konsultacje wokalne

Warsztaty taneczne

Nauka tańca wraz z choreografią

 

Instruktorzy:

Marsha Otondi – śpiewa od urodzenia, pochodzi z Kenii, gdzie śpiewała solo w afrykańskich chórach gospel. Mieszka w Polsce od 2001 roku, od tego czasu współpracowała z wieloma grupami gospel. Z zespołem Tribe of Alma zdobyła I miejsce w Konkursie Chórów Gospel na Festiwalu w Osieku w 2006r. Obecnie jest dyrygentką Trinity Gospel Choir oraz solistką New Gospel Generation. Niezwykle energetyczna i ciepła instruktorka warsztatów gospel

Edmund O. Emmanuel – dytektor chóru Gospel Trynity. Nieprzeciętny muzyk i tańcerz pochodzący z Liberii. Występował na wielu międzynarodowych scenach. Współpracuje z wieloma chórami Gospel w Polsce. Jego talent muzyczny to dar od Boga. Obecnie prowadzi zajęcia taneczne z muzyki Gospel w Afrykańskiej Szkole Ruchu i Tańca Uanga. Oprócz zamiłowań muzycznych Edmund oddaje się służbie Bogu jako pastor w Kościele Odkupionych Chrześcijan w Łodzi.

 

Zapisy:

Zapisy prosimy kierować na adres office@afrykanskaszkola.pl. W tytule maila proszę napisać afro gospel.

Koszt:

Cena warsztatów wynosi: 50 zł

Finałowy koncert i impreza z muzyką afrykańskiego gospel dla gości: 10 zł

 Dokument bez tytułu