AFRICAN NIGHT – IMPREZA CHARYTATYWNA POLSKIEGO CENTRUM POMOCY MIEDZYNARODOWEJ

afryka.org Bez kategorii AFRICAN NIGHT – IMPREZA CHARYTATYWNA POLSKIEGO CENTRUM POMOCY MIEDZYNARODOWEJ

ZApraszamy wszystkich na afrykańską imprezę charytatywną, która odbedzie się 30 stycznia w sobotę w HERBA THEI, ul Bruna 20, metro Pole Mokotowskie.

Impreza organizowana jest przez Fundację Polskie Centrum Pomocy Miedzynarodowej na rzecz zakupu materiałów i wyposażenia do szkoły w Mpunde w Zambii, którą rozbudowało i unowocześniło PCPM.

W programie: – Występ bębniarza z Mali – Muhammed Foufuni – występ polsko – ugandyjskiego zespołu LUGANDA – gra na tradycyjnych  instrumentach afrykańskich, śpiew, elementy tańca. – gorące rytmy afrykańskie gra DJ KRZAKU (Zjednoczenie Sound Sytem, Vavamuffin) – aukcja obrazków i rysunków wykonanych przez dzieci ze szkoły w Mpunde – pokaz filmów dokumentalnych o Afryce wyprodukowanych przez Polskie CentrumPomocy Międzynarodowej – afrykanskie jedzenie z różnych regionów Afryki – sprzedaż biżuterii i tradycyjnych wyrobów etiopskich Oraz inne atrakcje w tym pyszne jedzenie z różnych zakątków Afryki.  Dochód z aukcji i sprzedaży jedzenia i wyrobów afrykańskich przekazany zostanie na zakup wyposażenia i materiałów dla dzieci ze szkoły w Mpunde. Impreza rozpoczyna się o godzinie 16:00.

 Dokument bez tytułu