8 marca: Afryka w sercu Warszawy

afryka.org Polecamy 8 marca: Afryka w sercu Warszawy

Chcesz wiedzieć jak ludzie bawią się w klubach Cape Town, Abidżanu i Dakaru? Nie masz biletu do Afryki? Nic nie szkodzi. Przyjdź do warszawskiego klubu Sofa, gdzie portal Afryka.org organizuje swoją drugą imprezę. Zaproszeni są wszyscy, którzy poszukują czegoś nowego i inspirującego w sobotnią noc, 8 marca.

Imprezy portalu Afryka.org stanowią doskonałą okazję do wzajemnego poznania Polaków i afrykańskiej diaspory, żyjącej w Polsce. A co najważniejsze panuje na nich niezwykła atmosfera, w której nie ma miejsca na brak dobrej zabawy.

Tak jak poprzednim razem, zagra Mamadou Diouf, redaktor muzyczny Afryka.org, który znów zamierza puścić wodze fantazji i sięgnąć głęboko do swojej walizki z płytami. Usłyszymy afro-beat, senegalski hip-hop i… dużo, dużo więcej. Ci, którzy znają Mamadou z innych imprez, a nie byli na naszym poprzednim afrykańskim „party”, będą mile zaskoczeni, tym co „wyczaruje” DJ Mamadou!

"Byłem już na wielu imprezach, które miały być afrykańskie" – czytamy w jednym z maili, jaki dotarł do nas po październikowej imprezie portalu. – "Kończyło się na bębnach albo didżeju, który nie potrafił wykrzesać nic więcej niż Boba Marleya i Półdolara. Jednak wasza impreza jest niezwykła i na pewno na nią wrócę."

Na imprezie nie zabraknie też ludzi portalu Afryka.org, autorów blogów, czytelników i członków naszej rosnącej afrykańskiej społecznośći. Na tej imprezie naprawdę trzeba być!

Zobacz jak było na poprzedniej imprezie portalu Afryka.org.

Kiedy? 8 marca, start g. 21. Gdzie? Warszawa, klub Sofa, ul. E. Plater 28 (wejście od strony Nowogrodzkiej). Wstęp? Wolny.

 Dokument bez tytułu