1% dla Afryki bez uprzedzeń! Przyłącz się!

afryka.org Czytelnia Afryka Inaczej 1% dla Afryki bez uprzedzeń! Przyłącz się!

Stanisław Soyka i Ifi Ude, PRZYŁĄCZ SIĘ do NICH! Przekaż 1% Afryce Inaczej!

W ten sposób zachęcamy Was, już po raz drugi do przekazania 1% na naszą Fundację. Nie ma chyba łatwiejszego sposobu na pomaganie. Wystarczy wpisać w odpowiednim polu w rozliczeniu z Urzędem Skarbowym numer KRS 0000 313 745.

Wasz 1% pomaga nam realizować nasze działania na rzecz Afryki w Polsce. W ubiegłym roku otrzymaliśmy 3122,88 złotych. Za pieniądze przekazane nam w ten sposób, mogliśmy sfinansować działanie telefonicznej linii pomocy dla osób pochodzenia afrykańskiego, zorganizować obchody Dnia Afryki, zrealizować projekt w Tunezji na rzecz kobiet. Mogliśmy też opłacić koszty związane z prowadzeniem serwisu afryka.org. Potrzeb jest znacznie więcej, pomysłów jest bardzo dużo, dlatego liczy się każdy procent, od każdej, każdego z Was!

Wiemy, że jest wiele organizacji, które Was proszą o 1%. Jeśli zdecydujecie się wesprzeć Afrykę Inaczej, już dziś bardzo Wam za to dziękujemy.

Zachęcamy Was do obejrzenia naszego spotu 1%, w którym wystąpili Stanisław Soyka i Ifi Ude. Udostępnijcie ten film i powiedzcie o naszej akcji znajomym.

Od jutra ruszamy też z kampanią w mediach społecznościowych pod hasłem „Pomagaj Afryce bez uprzedzeń. Chcemy, aby przy okazji działań zachęcających Was do przekazania 1% podatku, jak najwięcej ludzi zadało sobie pytanie: Jaka jest ta Afryka? Biedna? Chora? Głodna? Cała jest taka?

Dziękujemy Cezaremu Ciszewskiemu za przygotowanie naszego spotu.

Załoga “Afryki Inaczej”

 Dokument bez tytułu