Znów szukają do pracy w Sudanie

afryka.org Polecamy Znów szukają do pracy w Sudanie

Tricomp szuka jeszcze jednego pracownika do projektów w Sudanie Południowym. Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w Afryce, być może jest to oferta dla ciebie.

Tricomp prowadzi projekty teleinformatyczne oraz deweloperskie. Sudan Południowy cieszy się dużym zainteresowaniem takich organizacji jak UNMISS, UNGM itd. Tricomp uczestniczy w przetargach. Są to środki przeznaczane np. na dostarczenie środków do budowy lub na budowę konkretnych budynków, np. Construction of Yough Friendly Center, Nafir, Upper Nile. Oprócz tego są to tematy takie jak dostęp do Internetu, sprzęt, okablowanie – pisze Justyna Sroczyńska z Tricompu.

Poniżej zamieszczamy szczegóły oferty:

W związku z realizacją projektu na terenie Afryki (Sudan Południowy – Juba) poszukujemy osób

na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Projektów

Zakres zadań:

  • współpraca w zakresie realizacji projektu
  • prowadzenie bieżącej ewidencji wydatków i wpływów dotyczących poszczególnych projektów
  • przygotowywanie ofert na nowe projekty
  • raportowanie do przełożonego

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie
  • umiejętność posługiwania się aplikacjami MS Office
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • gotowość do wyjazdu za granicę na co najmniej 6 m-cy
  • odpowiedzialność, samodzielność w działaniu
  • bardzo dobre zdolności organizacyjne oraz komunikacyjne
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • prawo jazdy

Oferujemy:

  • udział w ciekawym projekcie
  • pracę w młodym, międzynarodowym zespole
  • pokrywamy koszty przelotu i wymaganych szczepień
  • zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu realizacji projektu
  • ubezpieczenie i opiekę medyczną w miejscu realizacji projektu

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV  wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych

na adres e-mail: jsroczynska@tricomp.com.pl , z dopiskiem w tytule wiadomości „ projekty_Sudan”.

Afryka.org nie ponosi odpowiedzialności za treść tego ogłoszenia.
 Dokument bez tytułu