Niezawodny Mohamed Aboutreika

afryka.org Wiadomości Sport Niezawodny Mohamed Aboutreika

W powtórzonym meczu półfinału Afrykańskiej Ligi Mistrzów Coton Sport de Garoua zremisował u siebie z Al-Ahli 1:1. Gospodarze prowadzili po trafieniu młodzieżowego reprezentanta Kamerunu Emmanuela Mbongo.

Po tym trafieniu wypełniony po brzegi stadion w Garoua, to trzecie co do wielkości miasto Kamerunu położone w Regionie Północnym nad rzeką Benue, eksplodował. Strzelec efektownego gola odtańczył przy tym efektowny taniec, jakie często można zobaczyć na afrykańskich stadionach.

Miejscowi prowadzeniem cieszyli się jednak tylko dwanaście minut, bo w ostatniej minucie pierwszej połowy wyrównał Mohamed Aboutreika. Doświadczony piłkarz wbiegł sam w pole karne i przy biernej postawie defensorów Coton Sport skierował piłkę do siatki bezradnego golkipera.

Zresztą polecam stronę filgoal.com. Tutaj można zobaczyć fragmenty meczu Coton Sport – Al-Ahli i bramki. Warte zobaczenia!

Przypomnę, że wczoraj spotkanie nie zostało dokończone z powodu opadów deszczu. Rewanż za dwa tygodnie w Egipcie. Siedmiokrotny triumfator klubowego Pucharu Afryki jest na najlepszej drodze do swojego kolejnego finału.